The essential journalist news source
Back
18.
November
2021.
TARGI EVERTIQ — SZCZĘŚLIWY TEREN ŁOWIECKI DLA FIRMY HEILIND

Letterhead_Heilind_V3-01.png 

News Release

18/11/2021

 

TARGI EVERTIQ — SZCZĘŚLIWY TEREN ŁOWIECKI DLA FIRMY HEILIND

Firma Heilind, czołowy dystrybutor komponentów elektronicznych, poinformowała o znacznej liczbie potencjalnych klientów, którą zdołała zgromadzić podczas pierwszych dużych europejskich targów, jakie odbyły się od początku pandemii.

Stoisko firmy na targach Evertiq w Warszawie z powodzeniem przyciągnęło osoby decyzyjne i influencerów z szerokiej gamy firm — od producentów kontraktowych, przez firmy z branży wiązek kablowych, aż po przedstawicieli sektora transportu terenowego.

Dominik Grzesiak, lider zespołu ds. zarządzania produktami na obszar Europy w firmie Heilind: „Byliśmy zachwyceni możliwością udziału w charakterze wystawcy w targach Evertiq, które od zawsze traktowaliśmy jako doskonałe wydarzenie handlowe, odwiedzane przez ogromną liczbę osób".

„Spotkanie z klientami twarzą w twarz po raz pierwszy od 18 miesięcy (lub nawet dłużej) było naprawdę satysfakcjonujące i dało nam szansę na odnowienie silnych więzi, które zawsze nas łączyły".

„W równie dużym stopniu cieszy nas jednak ogromna liczba nowych zapytań, głównie od firm z Polski, ale także z innych krajów. Wiele osób wykazało zainteresowanie naszym rozszerzonym portfelem produktów, jak również naszą czołową w branży ofertą usług, dzięki której jesteśmy w stanie zaspokoić zarówno bieżące, jak i długoterminowe potrzeby klientów".

„Aktualnie zespół naszego nowego krakowskiego biura z certyfikatem ISO odpowiada na te zapytania. W rezultacie liczymy na wiele solidnych zamówień i trwałych partnerstw".

Więcej informacji można znaleźć na stroniewww.heilind.de.

 - Koniec -

Informacje o firmie Heilind Electronics

Założona w 1974 roku firma Heilind Electronics (www.heilindeurope.com) jest jedną z czołowych światowych dystrybutorów złączy wtykowych, przekaźników, czujników, przełączników, systemów zarządzania temperaturą i produktów do ochrony obwodów, listew zaciskowych, przewodów i kabli, akcesoriów do kabli, izolacji oraz identyfikacji produktów. Firma Heilind ma swoje placówki w USA, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Niemczech, Singapurze, Hongkongu i Chinach. Obserwuj Heilind na Facebookuhttps://de-de.facebook.com/HeilindEMEA/?ref=page_internali na Twitterzehttps://twitter.com/heilindeurope

Contact

Janina Antonio
Marketing Manager
Heilind Electronics Europe

Heilind Electronics GmbH
Pfarrer-Huber-Ring 8
D-83620 Feldkirchen-Westerham
Phone: +49 8024 9021 115
E-Mail:jantonio@heilind.com

 

Ref: HED031A